Kreativní design s jasným cílem a výsledky

Designu se věnuji více než 10 let a za tu dobu jsem se podílel na široké škále projektů, od intenzivních workshopů až po finální produkci. Aktuálně působím hlavně jako UI & UX designér, zaměřuji se na tvorbu webových stránek a aplikací. Mám také bohaté zkušenosti s tvorbou log, brandingem, online bannery, marketingovým designem a tiskovinami. Moje práce zahrnuje jak B2B, tak B2C řešení, vždy s důrazem na uživatelskou přívětivost a estetiku.

Propojuji estetiku s uživatelským prožitkem

Mým cílem je zjednodušit vztah mezi lidmi a interaktivními produkty, které denně používají.
S ohledem na obchodní cíle a technologická omezení hledám inovativní způsoby, jak propojit estetiku s uživatelským prožitkem.

Kreativní koktejl dovedností

Nejenže se specializuji na UI a UX design, ale mám také praktické zkušenosti s kódováním webů v HTML5, CSS3 a Sass. Vedle toho se věnuji fotografování produktů a portrétů s mým spolehlivým fotoaparátem Canon.

Vedu grafický tým v myTimi

Aktuálně působím v pražské Sales & Marketingové agentuře myTimi, kde vedle vlastní kreativní tvorby také vedu grafický tým. V myTimi se věnujeme široké škále digitálních služeb, včetně tvorby webových stránek, e-shopů, intranetů a různých portálů. Našim cílem je vždy poskytovat maximálně funkční a esteticky přitažlivá řešení, která odpovídají potřebám našich klientů a pomáhají jim dosahovat jejich obchodních cílů.