Více než 10 let se věnuji designu a kreativní tvorbě

Designu se věnuji více než 10 let, za tu dobu jsem se zapojil do široké škály projektů, které zahrnovaly vše od intenzivních workshopů až po výslednou produkci. Pracuji na různých projektech, včetně vytváření webových stránek, portálů, tvorby loga a brandingu, B2B a B2C řešení, marketingového designu a tiskovin.

Propojuji estetiku s uživatelským prožitkem

Mým cílem je zjednodušit vztah mezi lidmi a interaktivními produkty, které denně používají.
S ohledem na obchodní cíle a technologická omezení hledám inovativní způsoby, jak propojit estetiku s uživatelským prožitkem.

Kreativní koktejl dovedností

Nejenže se specializuji na UI a UX design, ale mám také praktické zkušenosti s kódováním webů v HTML5, CSS3 a Sass. Vedle toho se věnuji fotografování produktů a portrétů s mým spolehlivým fotoaparátem Canon.

Vedu kreativní tým v puxu

Aktuálně působím v brněnské digitální agentuře PUXdesign (PUX s.r.o.), kde vedle vlastní kreativní tvorby také vedu kreativní tým. Náš tým zahrnuje DTP grafiky, UI designéry, UX designéry a copywritery. V rámci PUXdesignu se specializujeme na tvorbu webových stránek, e-shopů, intranetů a různých portálů od úvodního workshopu, přes design až po produkci a následnou optimalizaci v průběhu života projektu. V současné době má PUXdesign kolem 60 zaměstnanců a stále roste.