Více než 10 let se věnuji designu a kreativní tvorbě

Designu se věnuji více než 10 let, za tu dobu jsem se zapojil do široké škály projektů, které zahrnovaly vše od intenzivních workshopů až po výslednou produkci. Pracuji na různých projektech, včetně vytváření webových stránek, portálů, tvorby loga a brandingu, B2B a B2C řešení, marketingového designu a tiskovin.

Propojuji estetiku s uživatelským prožitkem

Mým cílem je zjednodušit vztah mezi lidmi a interaktivními produkty, které denně používají.
S ohledem na obchodní cíle a technologická omezení hledám inovativní způsoby, jak propojit estetiku s uživatelským prožitkem.

Kreativní koktejl dovedností

Nejenže se specializuji na UI a UX design, ale mám také praktické zkušenosti s kódováním webů v HTML5, CSS3 a Sass. Vedle toho se věnuji fotografování produktů a portrétů s mým spolehlivým fotoaparátem Canon.

Vedu grafický tým v myTimi

Aktuálně působím v pražské Sales & Marketingové agentuře myTimi, kde vedle vlastní kreativní tvorby také vedu grafický tým. V myTimi se věnujeme široké škále digitálních služeb, včetně tvorby webových stránek, e-shopů, intranetů a různých portálů. Našim cílem je vždy poskytovat maximálně funkční a esteticky přitažlivá řešení, která odpovídají potřebám našich klientů a pomáhají jim dosahovat jejich obchodních cílů.